تبلیغات
خرید اینترنتی

LOGO

خرید اینترنتی
مرجوعی با هماهنگی قبلی پذیرفته می شود (( 09144519352 پناهی ))
  • banner 240x80px1
  • banner 240x80px2
  • banner 240x80px3

راههای طلایی افزایش درآمددوست داشته باشید یا نه پول حقیقتی است که همه ی ما با آن مواجهیم. بیشتر ما می فهمیم که چیزی که واقعاً در زندگی مهم است تجربه، دوست و خانواده است اما فرار از این حقیقت که آزادی مالی به شما زمان بیشتری می دهد که بیشترین استفاده را از این موارد ببرید دشوار است. کنار آمدن با این حقیقت که قادر نیستید صورتحسابهای خود را بپردازید تجربه بسیار استرس زایی است که فرد می تواند داشته باشد و شما شروع می کنید درک کنید که توانایی درآمد زایی مهارت کلیدی برای بیشتر مردم است . بنابراین چه کاری می توانید انجام دهید تا به طور موثری درآمد خود را افزایش دهید؟
1.برنامه داشته باشید.

مانند هر چیز مهم دیگری در زندگی کلید پول درآوردن این است که برنامه خوبی داشته باشید. داشتن دستورالعمل هایی که از آنها پیروی کنید شما را در این راه نگه می دارد و به شما کمک می کند احساس کنید در حال پیشرفت هستید؛ حتی در روزهایی که به سختی هیچ حرکتی می بینید. هر هفته به چیزی که می خواهید انجام دهید فکر کنید و چیزهایی را که نیاز است برای رسیدن به هدفتان انجام دهید یادداشت کنید. گام هایی را که برای رسیدن به هدف باید بردارید بشکنید و هریک از آنها را در تقویمتان به یک روز اختصاص دهید. زمانی که آن روز فرا رسید مطمئن شوید که هر کاری که می توانستید انجام دهید برای رسیدن به موفقیت انجام داده اید.

2- اقدامات خود را اولویت بندی کنید.

این حقیقت ساده ای در زندگی است که 80 درصد موفقیت شما مدیون 20 درصد کاریست که شما انجام داده اید. اینکه شما آن را قانون 80/20 بنامید یا اصل پارتو نکته یکی است: شما باید 20% از کارهایتان را که احتمال دارد منجر به موفقیت شود اولویت بندی کنید. منابع ثابت شده درآمد یا پروژه هایی که احتمال دارد در طولانی مدت از آن سود ببرید را تعیین و بر آنها تمرکز کنید. شما همچنان به 80% دیگر نیاز دارید، 80 درصدی که پروژه ها و ایده های جانبی هستند اما روز خود را بر اساس پروژه ها و راههای اصلی برای موفقیت قرار دهید.

3- چیز جدیدی را امتحان کنید.

هیچ چیز مانند کار بر روی پروژه ای که شما را به هیچ جا نمی رساند اعتماد به نفس شما را خراب نمی کند. اگر زمان زیادی را بر روی پروژه ای صرف کرده اید که پولی به شما پرداخت نکرده است نترسید و رهایش کنید. اصلی در روانشناسی وجود دارد به نام اصل توجیه تلاش که می گوید مردم خود را متعهد به چیزهایی می کنند که برای آنها زمان و انرژی زیادی صرف کرده اند . این امر منجر می شود که زمان خود را با سرسختی صرف چیزهایی کنید که هرگز بابت آنها پولی دریافت نمی کنید. آگاه باشید که چه موقع جلو ضرر را بگیرید و به چیزهای جدید بپردازید.

4- " نه" بگویید.

زمان با ارزش ترین منبعی است که دارید و با انجام کار اضافه آن را از دست می دهید. همچنین پرداختن به پروژه های بسیار زیاد منجر به استرس افزایش یافته و فرصت کمتری برای پیگیری فرصتهای هیجان انگیز می شود. توانایی نه گفتن را در خود تقویت کنید. زمانی که فرصت جدیدی پیش می آید از خود بپرسید آیا بابت سرمایه زمانی که برای این کار هزینه می شود به طریقی که مناسب می دانید وجهی دریافت میکنید یا خیر؟ اگر جواب خیر است آن کار را انجام ندهید.

5- خود را با موفقیت احاطه کنید.

شاید به نظر غیرقابل درک باشد اما راه مهم برای رسیدن به موفقیت مالی این است که مانند کسی که موفقیت مالی دارد رفتار کنیم. مفهوم" تقلید کنید تا انجامش دهید" درواقع همین معنی را دارد. اگر زمان خود را در مکانهایی که پول خود را نشان می دهد با افراد موفق بگذرانید شما فرصتهای بیشتری برای اینکه خودتان به موفقیت برسید خواهید داشت. با کسانی دوست شوید که به چیزهایی که آرزودارید به آنها برسید رسیده اند و از آن رابطه ها به نفع خود استفاده کنید.

6- رهبر باشید

کلید معروف موفقیت در تجارت و زندگی این است که توانایی داشته باشید هر فرصتی را قبل از هر کس دیگر تشخیص دهید. با داشتن این مورد در ذهن همیشه باید به دنبال مسیر مهم بعدی برای موفقیت باشید. ذهن خود را تاآنجا که می توانید باز نگه دارید و هیچگاه مشارکت با دنیا به طرق خلاقانه را متوقف نکنید. خود را تا آنجا که می توانید با خواندن کتاب هایی که با آنها مخالفید و با ملاقات با افرادی که دوست ندارید در معرض دیدگاههای ضدونقیض قرار دهید. دیدن مسأله از همه جوانب بهترین راه برای درک آن است و به شما کمک خواهد کرد تا نتیجه جدیدی بدست آورید.

7- زمان را در برابر تکرار درک کنید.

ایده زمان بسیار اهمیت دارد و ارزش بیان مجدد را دارد. زمان تنها منبعی است که برای تغییر آن هیچ کاری نمی توان کرد. مهم نیست که چه کسی هستید و چه مقدار پول بدست می آورید فقط 24 ساعت در طول یک شبانه روز وجود دارد. به همین دلیل باید انرژیتان را بر روی منابع درآمدی که می توانید به راحتی بدست آورید متمرکز کنید. چیزی را یکبار انجام دهید و سپس آن را بارها و بارها تکرار کنید تا بیشترین پول را بدست آورید. این فلسفه ایست که سازنده اثر کمدی دیلبرت، اسکات آدامز در کتاب خود "چگونه تقریباً در همه چیز شکست بخوریم و بازهم چیزهای بزرگی برنده شویم" ترویج می دهد و این فلسفه در مورد شما هم صادق است. حالا او با طرح یک کمدی و با چاپ آن در هزاران روزنامه در سرتاسر دنیا زندگی می گذراند. زمان ارزشمنداست بنابراین اطمینان حاصل کنید کار شما بر آن برتری می جوید.برچسب ها : راههای طلایی افزایش درآمد ,
دنبالک ها : راههای طلایی افزایش درآمد ,
دسته بندی : راه های ثروتمند شدن ,
فروشگاه برادران پناهی
» درباره قانون جذب و تاثیر آن بر ذهن ( یکشنبه 1395/09/14 )
» تاثیر افکار منفی در بدن ( دوشنبه 1395/09/1 )
» مطالعات یک پرستار استرالیایی در مورد آروزوی افراد در هنگام مرگ ( جمعه 1395/08/21 )
» تکرار اشتباه ( شنبه 1395/05/2 )
» تمرکز روی هدف ( دوشنبه 1395/04/28 )
» قله ها و پناهگاه ها ( یکشنبه 1395/04/27 )
» اهداف ( شنبه 1395/04/26 )
» ده نگته مهم ( پنجشنبه 1395/04/24 )
» درباره عقاب ها ( سه شنبه 1395/04/22 )
» برنامه ریزی و مدیریت زمان ( سه شنبه 1395/04/22 )
» درباره استیل البرز ( شنبه 1395/03/29 )
» برندهای معروف ایران 3 ( پنجشنبه 1395/03/27 )
» برندهای معروف ایران 2 ( چهارشنبه 1395/03/26 )
» درباره استیل البرز ( جمعه 1395/03/21 )
» برندهای معروف ایران 1 ( جمعه 1395/03/21 )
درباره ما

بنام خدا
"اللّهُ یَبْسُطُ الرِّزْقَ لِمَنْ یَشَاء وَیَقَدِرُ وَفَرِحُواْ بِالْحَیَاةِ الدُّنْیَا وَمَا الْحَیَاةُ الدُّنْیَا فِی الآخِرَةِ إِلاَّ مَتَاعٌ"
"خدا هر که را خواهد فراخ روزی و هر که را خواهد تنگ روزی می‌گرداند، و (این مردم کافر) به زندگانی و متاع دنیا دلشادند در صورتی که دنیا در قبال آخرت متاعی (موقت و ناقابل) بیش نیست."
آیه 26 سوره رعد

در دنیای امروز كه قدرت اقتصادی هر كشور تثبیت كنندة موقعیت و جایگاه آن كشور در میان سایر ممالك می باشد تلاش به منظور توسعه اقتصادی امری حیاتی است كه در درجة اول به عهده دولت و مسئولین و در مرتبه بعدی وظیفه هر یك از آحاد ملت می باشد . ما نیز به نوبه خود سعی بر آن داریم تا با بیان كوتاهی در زمینة تجارت و بازرگانی ، اندكی از مشكلات آن را كاسته و پیشرفت آن را تسریع نماییم . هدف از نگارش مطالب این وبسایت ارتقاء مهارتهای افراد به منظور بكارگیری هرچه بهتر و سریعتر از شبكة گسترده جهانی در زمینة فعالیتهای بازرگانی است؛ به گونه ای كه پس از یادگیری این مهارتها بتوانند با مهارت كامل امور بازرگانی و تجارت را از طریق شبكه جهانی انجام دهند . بدیهی است كه مطالب آن عاری از خطا نبوده و تكمیل آن به یاری شما نیاز دارد .حسین پناهی
pnahehossin@gmail.com

shopingforu1@gmail.com

مدیر وبسایت : برادران پناهی
banner 240x200px4
banner 240x200px6

دسته بندی ها

آمار سایت

افراد آنلاین:
بازدید امروز : 84
بازدید دیروز : 95
بازدید این ماه : 8012
کل بازدید:154
آخرین بروزرسانی :
banner 240x200px6

پیوندها

نظرسنجی

بازدید کننده محترم بیشتر از کدام قسمت این وبسایت بازدید می کنید؟


کدهای شما


لطفا فروشگاه ما را لینگ کنید


.

آخرین اخبار در اینستاگرام فروشگاه ما


Instagram .

آخرین اخبار اقتصادی


.

آخرین اخبار دانش و فناوری


.

آخرین اخبار ایران و جهان


.